Paketleme

Paketleme evden eve nakliyat işinin en can alıcı noktalarından birisidir. Yanlızca yetişmiş elemanlar paketlemeyi sorunsuz yapabilir. Yetişmemiş elemanlar paketleme işlerinde mutlaka yetersiz kalacaklardır.

Eşyalarınızı Acemi Ellere bırakmayız. Paketlemeleri tecrübeli elemanlara bırakmalısınız.

Paketleme işlerinde kullanılan malzemeler Hangi eşyanın (örneğin porselen .cam . eloktronik eşya vb gibi )nasıl paketleneceği , Hangisinin daha önce paketleneceği, eşyaların nakliyat araçlarına nasıl yerleştirileceği aylar süren eğitimden sonra bir elemana öğretilebilir.

Paketleme işlemi, verdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti kalitemizin temel göstergelerindendir. Sizin için son derece değerli olduğunu bildiğimiz eşyalarınız için en uygun paketleme yöntemini seçer ve uygularız. Paketleme işlemine geçmeden önce, nakliye ekibimizin yapacağı ön çalışma ile eşyalarınızın hangi paketleme malzemeleri ile ve ne şekilde paketleneceği tespit edilir.

Her boydaki kırılabilir cam eşyalarınız tek kullanımlık beyaz renkli cam kağıdı, hassas ahşap eşyalarınız pamuklu kumaş ya da kraft kağıt, beyaz eşyalarınız ve masa, gardrop gibi büyük eşyalarınız havalı poşet ve strech film ile paketlendikten sonra uygun boy ve mukavemetteki dopel koli ve karton varillere yerleştirilirler. Koliler alt ve üstten ikişer kez koli bandı ile yapıştırılır. Evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında kullandığımız paketleme malzemelerimizden cam kağıdı, kraft kağıt ve strech film tek kullanımlıktır.

Eşyalarınız titizlikle paketlenir.

Paketleme işlemi eşyanın cinsine göre özel olarak imal edilmiş paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde uzman kadrolu elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir.