Sigortalı Taşıma

Poliçe, eşyalarınızın ambalajlanması ile başlar nakliye süresi, varış yerinde teslim edilip ambalajının açılması dahil 3 günlük hasar ihbar süresince devam eder.

Depomuzda muhafaza edilen eşyalarınız depolama süresince sigorta kapsamındadır. Eşyalarınız azami itina ve dikkatle taşınmaktadır. Güven Evden Eve profesyonel şekilde güncel ambalajlama yöntemleri ve en gelişmiş ambalaj malzemeleri ile paketleme hizmeti sunmaktadır.

Ancak sizin ambalajlayacağınız eşyaların, sigorta kapsamında belirli kısıtlamalara neden olacağını hatırlatırız.

Taşıma esnasında eşyalarınızın tamamı tarafımızca sigortalanmaktadır.

Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Depolama hizmeti için fiyatlandırma iki aşamada yapılmaktadır. 1.si ambalajlama ve depoya nakil bedelidir. 2.si ve son ise aylık kira bedelinin belirlenmesidir. Bu fiyatlandırmanın sağlıklı bir şekilde yapılması için eşyanızın kaç m³ olduğunun belirlenmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra eşyanızın ortalama depolanma süresi ve eşyanızın niteliği bilmemiz gerekenler arasındadır.

Depolarımızda güvenlik, görevli çalışanlar tarafından sağlanmakta olup her türlü önlem tarafımızca alınmıştır. Lakin depolanan eşyalarınıza sigorta yaptırılır ve muhafazası için ayrıca önlemler düşünülür. Güvenlik amacıyla depo bilgileri personel ve işveren haricinde gizli tutulmaktadır.